ЦМК фізичного виховання і спорту

Циклові методичні комісії

ЦМК фізичного виховання і спорту

Голова комісії

Літвяк Анна Василівна

Голова циклової методичної комісії : Літвяк Анна Василівна, викладач фізичного виховання, спеціаліст ІІ-ї кваліфікаційної категорії, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики.

Фізичне виховання, як навчальна дисципліна в системі середньої спеціальної освіти, покликане виконувати важливу оздоровчу, освітню, виховну і соціальну роль у підготовці фізично розвинутого, всебічно кваліфікованого спеціаліста.

В поєднанні з професійним навчанням фізичне виховання активно сприяє підготовці здорових, духовно та фізично розвинутих молодих кваліфікованих спеціалістів, готових до роботи.

 

 

До складу предметної комісії з фізичного виховання та спорту входять:

  1. Коваленко О. М. – керівник фізичного виховання, старший викладач вищої кваліфікаційної категорії;
  2. Мальцевич Г. Ф. – викладач вищої кваліфікаційної категорії;
  3. Кур'ян В. А. – викладач вищої кваліфікаційної категорії;
  4. Бочаров О. П. – викладач вищої кваліфікаційної категорії.

 

Основна робота циклової комісії фізичного виховання в коледжі складається з організації загальної фізичної підготовки, фізичного виховання з професійним та гігієнічним напрямком. Важливе місце відведено роботі з пропаганди здорового способу життя.

Кожного року викладачі циклової комісії організовують спортивно – оздоровчий захід «День здоров'я» для студентів коледжу. Під керівництвом викладачів фізичного виховання і викладачів коледжу студенти вирушають у туристичний похід на лоно природи. Програма заходу насичена різноманітними конкурсами:

-        спортивні змагання(естафета, стрибки в довжину, волейбол, підтягування на перекладині та інше);

-        конкурс художньої самодіяльності;

-        конкурс «Бівуак»

-        інтелектуальні вікторини.

«День здоров'я» проводиться на свіжому повітрі в доброзичливій дружній атмосфері серед студентів та викладачів коледжу. Наприкінці заходу відбувається обов'язкове нагородження переможців та призерів цінними призами та заохочувальними грамотами всіх команд учасників.

 

 

На базі коледжу працюють спортивні секції:

-        Настільний теніс ;

-        Армреслінг;

-        Шахи, шашки;

-        Волейбол;

-        Баскетбол;

-        Легка атлетика.

На заняттях з фізичного виховання проводяться спортивні змагання між групами та відділеннями коледжу (легка атлетика, волейбол, баскетбол, міні футбол), проходять змагання серед студентів, які проживають в гуртожитку (армреслінг, шахи, шашки, настільний теніс).

На фото нагороди за переможні місця та участь у змаганнях та спартакіадах

Кожного року студенти коледжу, під керівництвом викладачів фізичного виховання беруть участь у спортивно – масових заходах коледжу, міста, області, є активними учасниками змагань з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів. Збірні команди коледжу неодноразово були переможцями та призерами цих змагань:

- І-е загальнокомандне місце у змаганнях І-ї обласної Спартакіади медичних навчальних закладів Київської області (2010 рік, смт. Макарів);

- І-е загальнокомандне місце у змаганнях обласної Спартакіади Київської обласної організації ФСТ «Спартак» серед навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (2011р. м. Українка);

- ІІІ-є місце у змаганнях за програмою міських спортивних ігор студентської молоді серед дівчат(2012 рік. м. Біла Церква):

-      легка атлетика ІІІ місце;

-      баскетбол – ІІІ місце;

-      волейбол – ІІ місце;

-      шахи – ІІІ місце